
Добриво комплексне хелатне Хелатин Кальцій 50 мл Восор
Добриво комплексне хелатне Хелатин Кальцій 50 мл Восор
Водорозчинне добриво на основі мікроелементу кальцій у доступною формою у формі халатів. Призначена для овочевих, ягідних, бахчевих, плодових, зернових, технічних, бобових культур, винограду, квітів, декоративних дерев і чагарників.
Ознаки нестачі добрива: у разі браку кальцію верхні листочки починають жовтіти. Затримується ріст коренів, утворення нових нирок, сповільнюється ріст рослини. Молоде листя блідне та скручується, потім відмирають разом із точкою росту. Листя й зав'язки опадають.
Склад: Са - 17%, N - 9.5%
Густота: 1,36 г/см3; pH - 6.5
Призначення: для всіх культур, які відчувають брак кальцію.
Норми витрати: 50 мл добрива на 10 л води й обприскування рослини кожні 7-10 днів до зникнення симптомів нестачі кальцію.
Переваги:
- Стимулює ріст і розвиток кореневої системи, стебел.
- Підвищує стійкість до хвороб, засмаги, перепадів температур.
- Підвищує імунітет у рослин і родючість ґрунту.
- Збільшує кількість врожаю та покращує його якість.
Спосіб застосування: обприскування добривом проводити рано вранці або ввечері за температури — 10-25 °C.
Заходи безпеки: для приготування робочого розчину використовувати гумові рукавички. Після роботи вимити обличчя й руки з милом. Зберігати добриво в сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і хатніх тварин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Восор |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
| Препаративна форма | Розчин |
| Концентрована форма добрива | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид добрива | Хелатне мікродобриво |
- Ціна: 17 ₴

