Кошик
4467 відгуків
promo_banner
+380 (93) 583-19-11
+380 (50) 678-02-35
+380 (67) 750-31-32
Харків, Україна
насіння АГРОПЛЮС 2000 засоби захисту рослин
Залишити відгук
Біопрепарат деструкції туалетів, вигрібних ям, септиків Полімікс (Polymix) 10 грамів, фото 1

Біопрепарат деструкції туалетів, вигрібних ям, септиків Полімікс (Polymix) 10 грамів

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Біопрепарат деструкції туалетів ,вигрібних ям ,септиків Полімікс (Polymix) 10 грамів

Опис Polymix – концентрований мікробіологічний деструктор для очищення вигрібних ям, септиків та каналізаційних систем від органічних відходів. Препаративна форма: порошок. Діюча речовина: концентрований комплекс бактерій роду Bacillus subtilis, титр не менше 109 КУО/г. Механізм дії: Потрапляючи у вигрібну яму або септику, природні бактерії у сплячому стані активізуються при контакті з рідиною та відходами та починають переробляти фекалії, харчові залишки та жири в екологічно чисту рідину без запаху, яка поступово вбирається у ґрунт.
 
Залежно від типу локальної каналізації препарат Полімікс відновлює дренаж у вигрібних ямах, септиках та вуличних туалетах, усуває органічні забруднення, неприємні запахи, суттєво зменшує обсяг відходів, а також продовжує термін служби септика чи каналізації. Переваги: – Біодеструктор полімікс значно прискорює природні процеси розкладання відходів, що скорочує час отримання потрібного результату. - Засіб економічний завдяки низьким нормам витрати. - Продукт нейтралізує неприємні запахи та суттєво зменшує обсяг відходів. - Біопреапрат Полімікс інгібує розвиток хвороботворних бактерій та мікроорганізмів. - Застосування біодеструктора унеможливлює виклик послуг асенізаторської машини.
 
- Продукт біологічного походження безпечний для людини та навколишнього середовища. Застосування: Кількість застосувань Шкідник Кількість внесень Перше застосування 20 г препарату розвести в 10-20 л нехлорованої води та внести на 1м3 відходів 3-4 застосування за сезон Друге та наступні застосування 10 г препарату розвести в 10-20 л нехлорованої води та внести на 1м3 відходів з інтервалом 14-21 добу Норма витрати препарату: 10мл на 1м3 відходів. Зберігати при температурі від –10 до +25°С у сухому, захищеному від сонячних променів місці, за винятком попадання вологи.
Основні
ВиробникІмекс
Країна виробникУкраїна
Тип витратного матеріалуПорошок
УпаковкаПоліетиленовий пакет
Вага пачки (мішка)0.01 кг
ПризначенняЗменшує обсяг, перетворюючи тверді фракції у вуглекислий газ і воду, Відновлює дренаж в стічних ямах, Усуває неприємний запах
  • Ціна: 20 ₴