Продавець Агроплюс2000 розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3446 відгуків
promo_banner
+380 (93) 583-19-11
+380 (50) 678-02-35
+380 (67) 750-31-32
Харків, Україна
насіння АГРОПЛЮС 2000 засоби захисту рослин
Залишити відгук
Насіння Огірок самоопилювальний Санькина Любов F1, 7 насіння Уральський Дачник, фото 1

Насіння Огірок самоопилювальний Санькина Любов F1, 7 насіння Уральський Дачник

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Насіння Огірок самоопилювальний Санькина Любов F1, 7 насіння Уральський Дачник

Новий напрям у селекції суперпучкового огірка — створення коренешодних гібридів з уповільненим ростом плодів, які через це практично не переростають. Генетичне наслідування цієї ознаки, а також одночасний розвиток дуже великої кількості зав'язок на рослині (зав'язей у пухкість може бути багато — до 10-12) стримують ріст зелень, запобігаючи їх перевтілення. Ця ознака важлива для городян, які приїжджають на садові ділянки тільки в вихідні дні, не відбувається втрати великої частини врожаю через перерослі огірки. Ще одна цікава особливість таких гібридів: для консервування можна збирати навіть неопілені зав'язки пікульного розміру (4-5 см), вони будуть щільними, хрусткими та надзвичайно смачними!

Ціла атака приголомшливо апетитних, міцних, маленьких пікулей-корнішонів дружно накриє ваші огіркові грядки. Рослини жіночого типу цвітіння, вітування необмежене (це неабияк спрощує догляд за рослинами та не вимагає від садівників спеціальних знань і вмінь щодо формування рослин). Суперпучкового типу зав'язок, до 12 штук у вузлі. Спеціально створений для консервування та засолювання мініогірців у банках. Огірочки без гіркоти та порожнини, міцні, з тонкою шкіркою, яскраво-зелені, великобугорчасті, білошипі, інтенсивно-зеленого забарвлення, завдовжки 8-11 см, чудово транспортуються, гарні у свіжому вигляді та абсолютно дивовижні під час консервування та в соленнях. Стійкий до оливкової плямистості, вірусу звичайної огіркової мозаїки, толерантний до борошниста росе, несправжній борошнистий росе. 

Кількість насіння 5 шт. + 2 шт. розпилювача.

Вирощування розсади й безрозсадний спосіб

Розсаду огірка вирощують у ємностях 0,5 л. Як субстрат використовується в рівних пропорціях земля, торф, тирси (або перліт). На 10 л такого ґрунту потрібно додати 10-15 г будь-якого комплексного водорозчинного добрива. Посивши насіння на розсаду, проводять: для нагрівних теплиць — 1-5 квітня; для необогрівних — 20-25 квітня; для відкритого ґрунту — 1-5 травня. У разі безрозсадного способу посів насіння в ґрунт — не раніше 28 травня. Оптимальна температура проростання насіння + 25...+28 °C. Розсадка, готова до висадки віком 30-35 діб, має мати добре розвинену кореневу систему, 3-4 справжні аркуші та зачатки бутонів. У процесі вирощування необхідно зробити 2 кореневі підживлення (10 г комплексного водорозчинного добрива на 10 л води. Витрата розчину на 1 рослину — 100 мл). Перша підживлення — у фазі 1-2 справжнє листя, друга — за 2-3 доби до висаджування на постійне місце. За добу до висадки — позакореневе підживлення мікроелементами. Це зменшує стрес рослини під час пересадки.

Висаджування розсади в захищений ґрунт і формування

Рослини звільняють від тари, не порушуючи кома, і встановлюють у заздалегідь викопані та заповнені водою лунки, не заглиблюючи кореневу шийку. Закриття лунок проводиться тільки після повного всмоктування води. Густота посадки – 2,8-3,0 раст./м2. Відстань між рослинами в низці 40 см; між рядами — 50 см. Через 2 доби приступають до підв'язування рослин до шпалера. Підв'язують у дві нитки лляним шпагатом вільний петлею під другий справжній лист, обкручуючи кожну міждоузлі за годинниковою стрілкою та фіксуючи вільний кінець ковзною петлею. Формування рослин починають уже в розсадному періоді, видаляючи в пазухах перших п'яти листя всі зачатки бутонів, зав'язок і бічних плетів. Далі до висоти рослини 50 см видаляють тільки зачатки бічних плетів, залишаючи зав'язки на головному стебел. Потім до висоти 1 м залишають бічні пагони, прищипуючи їх над другим листом, вище (150 см) — над третім листом. Верхівку рослини обкручують 2-3 рази навколо шпалери, спрямовують вниз на 3-4 аркуші та прищипують. У гібридів із букетним розташуванням зав'язок видаляють бічні пагони до висоти 170 см, забезпечуючи необхідну освітленість стебла. Інакше «букети» жовтіють і опадають. Формування рослини потрібно робити раз-двічі на тиждень, видаляти пагони 2-3 порядку.

Висаджування розсади у відкритий ґрунт і формування

Рослини висаджують у відкритий ґрунт наприкінці першої декади червня після минання загрози заморожування, обов'язково покриваючи на 10-14 діб нетканим матеріалом для захисту від добових перепадів температури та вітру. Схема висадки 70х20 см. Зазвичай, у відкритому ґрунті рослини не формують. Під час посіву насіння безпосередньо в ґрунт схема 10х70 см. Посівши тільки сухе насіння в добре пролиті борозенки на глибину 3-5 см. Після закладення насіння зверху, щоб уникнути кірки не поливати!

Чинники знижують і підвищують потенційну врожайність огірка

Знижувальні:

  • неприборканий асортимент;
  • брак світла, тепла та живлення, особливо в розсадний період;
  • дуже щільні ґрунти;
  • поливання холодною (ниже +24 °C) водою;
  • протяги;
  • висока температура в період утворення зав'язок (вище +32 °C);
  • немає комах-посилювачів;
  • загущені посадки;
  • несовічасне збирання зелень;
  • у відкритому ґрунті — вітряна погода;
  • шкідники та хвороби.

Підвищувальні:

  • районований асортимент, використання сортів і гібридів із різними термінами плодоносіння;
  • дотримання агротехніки;
  • використання триходерміну під час садіння;
  • мульчування ґрунту;
  • частих збирання зеленінця;
  • омолодження рослин у захищеному ґрунті;
  • вирощування на ділянці рослин, що приваблюють бджіл у другій половині літа — піжма, бораго, душиця, фацелія, хризантема.
Передчасники для огірка

Добрі: сидеральна пара, зелені, лукові.

Задовольняльні: картопля, коренеплоди, паслові.

Погані: всі гарбузові, капуста.

Чинники, що регулюють підлогу огірка

Пол огірка передається у спадок, але може змінюватися під дією довкілля.

Змішують у жіночу сторону (утворюється більше зав'язок) — короткий день, слабка інтенсивність світла, короткохвильове світло (фіолетове); підживлення фосфорними  добривами, порівняно низькі нічні температури повітря; обробка бурштиновою кислотою або гетероауксином, прогрівання насіння перед посівом, використання насіння 2-3 роки давності (для бджолиних сортів); прищипування пагонів.

Змішують у чоловічий бік (утворюється більше «пустунів») — довгий день, висока нічна або денна температура повітря; знижена вологість повітря й ґрунту, довгохвильове світло (червоне); надлишок калію й азоту в ґрунті; обробка гігбереліном або гіберсібом, посів свіжим насінням (для бджолинопоглинаних сортів).

Основні атрибути
ВиробникУральський дачник
Країна виробникАоминь
КультураОгірок
Тип продукціїПосівний (насіння)
Сорт/ГібридГібрид
Класс семянЕліта
ГМОНі
Група стиглостіРанньостигла
Маса плоду0.1 г
Колір плодуЗелений
Насіння в упаковці7 шт.
  • Ціна: 45 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner