Продавець Агроплюс2000 розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3138 відгуків
promo_banner
+380 (93) 583-19-11
+380 (50) 678-02-35
+380 (67) 750-31-32
Харків, Україна
насіння АГРОПЛЮС 2000 засоби захисту рослин
Залишити відгук

Укривні матеріали

Агроволокно (спанбонд) є екологічно чистим, легким нетканим матеріалом. На відміну від поліетиленової плівки агроволокно добре пропускає світло, воду і повітря. При цьому створюється необхідний мікроклімат для рослин, які можна поливати безпосередньо через матеріал.
 
У сільському господарстві спанбонд використовується за трьома основними напрямками:

• Укривний матеріал для грядок

Спанбонд щільністю 17 г/кв. м. використовується для захисту овочів, фруктів, ягід і декоративних рослин у відкритому грунті, а також чагарників від палючого спеки і короткочасних нічних заморозків (до -1 - -2°С). Повітро-, водо-, світлопроникність і низька теплопровідність матеріалу забезпечують сприятливий мікроклімат для росту рослин. Матеріал захищає посадки від комах-шкідників, птахів, а також від граду. Застосування полотен щільністю 17, 30 прискорює дозрівання плодів в кліматичних умовах Росії.

Корисні властивості укривного спанбонду:

• запобігання переохолодження і перегріву рослин, забезпечення оптимального мікроклімату для їх розвитку;

• зменшення випаровування вологи з поверхні ґрунту, збереження її оптимальної вологості і зниження норми поливу;

• забезпечення оптимального балансу нічних і денних температур;

• подовження термінів плодоношення рослин;

• надійний захист від шкідників і хвороб.

Легкий і міцний, екологічно чистий спанбонд добре пропускає повітря і воду, створює розсіяний світло. Він є своєрідним бар'єром між холодним зовнішнім повітрям і теплими випарами з грунту, тому температура і вологість у парниковому просторі і теплицях, покритих спанбондом досить рівномірна протягом доби. Такого результату важко досягти, наприклад, від конструкцій з поліетиленовою плівкою. Крім того, нетканий матеріал значно довговічніші, ніж плівка (може служити в середньому три–чотири сезони), стійкий до впливу як сонця, так і морозу. В залежності від призначення поверхнева щільність укривного спанбонду становить від 15 до 60 г/м2. З її зростанням збільшується кількість волокон і обсяг межволоконное просторів в товщі матеріалу, поліпшуються його теплоізоляційні властивості. У полотен нетканого матеріалу одна з сторін ламінована. Якщо використовувати її як зовнішню, то в дощовий період рослини будуть захищені від надлишку води. У той же час неламинированная («пухнаста») сторона утримує вологу, испаряющуюся з поверхні грунту, не допускаючи пересихання рослин.

Особливість, що відрізняє спанбонд для сільськогосподарських цілей від інших технічних нетканих матеріалів, — наявність у його складі спеціальних речовин (УФ–стабілізаторів), що захищають полотна від руйнівного ультрафіолетового випромінювання. Саме їх присутність забезпечує достатньо довгий термін служби матеріалу без значних втрат міцнісних властивостей. Останнім часом на ринку під виглядом агротекстилю з'являються технічні полотна, не містять УФ–стабілізаторів. Термін їх служби вкрай обмежений.

• Укривний матеріал для теплиць

Спанбонд щільністю 42 і 60 г/кв. м. застосовується для укриття теплиць і захисту від вимерзання саджанців кущів і дерев у зимовий період. Матеріал проникний для води і повітря; захищає рослини від легких нічних заморозків (до -3—4°С) і холодних туманів. Полотно створює сприятливий мікроклімат і збільшує період вегетації рослин. Матеріал має високу міцність; випускається з УФ-стабілізатором. Термін експлуатації в умовах нашого клімату― 3 сезону.

• Мульча

Спанбонд щільністю 60 г/кв. м (чорного кольору) призначена для захисту грунту від бур'янів (мульчування). На відміну від укривного, до складу мульчують спанбонду входить спеціальний пігмент, що забарвлює полотна в чорний колір (так званий «чорний спанбонд»). Як правило, він має більшу, ніж укривний, поверхневу щільність — 40-60 г/м2. Використання спанбонду як мульчуючого матеріалу дає можливість:

• зменшити норму поливу і випаровування вологи з грунту;

• забезпечити швидкий прогрів грунту і постійно підтримувати необхідну температуру;

• запобігти забрудненню плодів та ягід, освіта гнилі і плісняви на ґрунті та рослинах;

• обмежити ріст бур'янів, в т.ч. багаторічних;

• знизити необхідність застосування пестицидів і гербіцидів.

Грунт під мульчею з спанбонду не ущільнюється, залишаючись пухкої протягом всього періоду вегетації рослин без додаткової обробки. Завдяки пористості матеріалу, він легко пропускає воду і рідкі добрива. «Чорний» спанбонд, залишаючись на грунті в зимовий період, досить надійно захищає коріння від вимерзання. Завдяки чорній забарвленні полотна поглинають теплове випромінювання, що сприяє гарному прогріванню грунту. Це дуже важливо при вирощуванні теплолюбних рослин, наприклад, баштанних культур, ранніх овочів і ягід. Як і укривні, мульчуючі матеріали також повинні містити УФ–стабілізатор.

                                

   На ринку України представлено кілька торгових марок, які представляють волокна різні за якістю і лінійці асортименту. З практичного досвіду продажів волокна ,а також враховуючи економічні реалії сьогоднішнього дня в нашій країні, ми вважаємо доцільним використання агроволокна середнього цінового сегмента -ТМ  AGREEN ®. В загальному-то не уступає по якості західноєвропейським виробникам, але при цьому має меншу вартість. Волокна низького цінового сегмента розглядати ми не рекомендуємо, оскільки ситуація з ними аналогічна ситуації з тепличними плівками :не те сировину використовували або стабілізатора недоклали-і недожил матеріал навіть до кінця сезону. Не кажучи вже про багаторічному використанні. 

   ж Надамо слово виробнику (ми краще не похвалимо))) :

AGREEN ® — 10 років інновацій на ринку (2003 — 2013)

Агрин. Інноваційне агроволокно
Агроволокно «Агрин» проводиться в Києві за італійською технологією і за сприяння італійських фахівців. У 2003 році, взявши за основу європейську технологію і щороку її покращуючи, ми досягли феноменальних властивостей і якості агроволокна, тепер вже перевершує початковий італійське. Наші патенти і розроблені формули дозволяють завжди на крок випереджати не тільки українських, а навіть європейських конкурентів. Як результат — з агроволокном «Агрин» ви з кожним роком будете збирати все більший і кращий врожай.

Адаптація для ринків України і країн СНД
Унікальність агроволокна «Агрин» полягає в адаптації властивостей матеріалу під кліматичні умови нашого регіону. До складу агроволокна «Агрин» входить 4% анти-ультрафіолетового стабілізатора. Крім цього «Агрин» має збільшений робочий температурний діапазон і більш високі зносостійкі характеристики. Все це, не тільки безпосередньо впливає на врожайність, але і дозволяє вам використовувати агроволокно «Агрин» довше, що сприятливо впливає на собівартість врожаю.

Саме міцне агроволокно
Нашими хіміками і технологами розроблена унікальна технологія з'єднання полотен, при якій агроволокно «Агрин» шириною від мінімальних 1,6 м до максимальных15,8 м має однаково високу міцність на розрив. Ця технологія запатентована і є ноу-хау. Ми сміливо можемо стверджувати, що наше агроволокно шириною більше 4м по своїй міцності на розрив перевершує продукцію усіх інших виробників, в тому числі і російських, і польських та італійських.

Гарантована щільність матеріалу
Купуючи агроволокно «Агрин», ви завжди впевнені в рівномірної щільності матеріалу по всій довжині і ширині рулона. Цей цінний показник гарантує досягнення стабільного температурного режиму і вологості по всій площі вкритої вами гряди. Рівномірність щільності агроволокна має принципове значення для захисту рослин під час нічних заморозків. Більш того, щільність агроволокна Агрин завжди відповідає зазначеній на упаковці.

Агрин: агроволокно №1 в Україні
Постійні інновації і гнучкість виробництва, в сукупності з реалізацією побажань наших покупців зробили свою справу: професіонали вибирають агроволокно «Агрин» і рекомендують його своїм друзям і партнерам.

                             AGREEN попереджає - остерігайтеся підробок!

                                                                        УВАГА!
                              Попереджаємо, що на ринку з'явилася сумнівна продукція,
                                           зовні схожа на агроволокно ТМ AGREEN!

                                     Сертифікована продукція!

Зустрічаються різні форми обману покупців, остерігайтеся продавців, які:
  • Обманюють, пропонуючи схожий на AGREEN дизайн упаковки та етикетки.
  • Вводят в заблуждение, скрывая информацию о производителе: "на словах" или даже на упаковке это может быть и Польша, и Чехия, и Белорусь, и Германия, но Вы никогда не узнаете, какое, на самом деле, происхождение имеет товар, что находится внутри.
  • Скрывают неравномерную плотность материала и сомнительную прочность соидинения полотен, что делает агроволокно не пригодным к использованию.

ПРЕДУПРЕЖДАЕМ!
Мы уже не раз встречали ситуации, когда фермеры с целью сэкономить покупали некачественную подделку, а затем остались вообще без урожая Настоятельно рекомендуем НЕ РИСКОВАТЬ и выбирать только качественную продукцию AGREEN, чтобы получить максимум результата!

Спрашивайте оригинальное агроволокно AGREEN!

Преимущества торговой марки AGREEN:

  • более 10 лет лидирующей позиции на рынке.
  • официальное производство в Украине.
  • увеличенный ресурс службы агроволокна, рассчитанный на 4 сезона использования агроволокна.
  • гарантия стабильной и равномерной плотности материала агроволокна.
  • запатентованая технология соединения полотен агроволокна Strong 2 Edge, ноу-хау ТМ AGREEN.

AGREEN - cамое прочное агроволокно!

Благодаря использованию уникальной технологии соединения холстов Strong 2 Edge можно смело утверждать, что агроволокно AGREEN шириной более 4 м по своей прочности на разрыв превосходит продукцию всех других производителей, в том числе и российских, и польских, и итальянских. Укрепленный край агроволокна Агрин производится по технологии Strong 2 Edge и по своей прочности не имеет равных на рынке.

Только агроволокно AREEN имеет фирменную надпись вдоль полотна.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner