Продавець Агроплюс2000 розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3509 відгуків
promo_banner
+380 (93) 583-19-11
+380 (50) 678-02-35
+380 (67) 750-31-32
Харків, Україна
насіння АГРОПЛЮС 2000 засоби захисту рослин
Залишити відгук
Насіння Томат-дерево високорослий Спрут F1, 0,05 грама, фото 1

Насіння Томат-дерево високорослий Спрут F1, 0,05 грама

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Насіння Томат-дерево високорослий Спрут F1,  0,05 грама

Поява на ринку гібриду Спрут F1 позначила розвинений і щирий інтерес до цього нововведення. Знаєте, томат-дерево Спрут F1 є абсолютно диким і вражаючим предметом вивчення як великих фермерів, так і тих, хто любить оригінальність і новизну данниками і городниками.

При аматорському вирощуванні цього сорту в звичайному парнику, за звичайний літній період ви можете отримати високоросльну рослину, яка приносить в середньому 10 кілограмів плодів за сезон.

Далі ми запрошуємо вас ознайомитися з добре відпрацьованою, детальною інструкцією промислового вирощування в гідропоніці саме диво селекції та агротехніки томатного дерева.

F1 Спрут — індитермінантний (з необмеженим ростом) гібрид з інтенсивною пообіцяючою здатністю. Томат-дерево вирощується протягом 1,2-1,5 року. У перші 7-8 місяців рослинам не дають плодоносити і формують як томат-дерево. Решта часу — це період родючості й родючості.

Площа крони томату F1 Спрут досягає 40-50 кв. м. У кроні пасування не проводять, а дають розцвітати й плодоносити всім пагористим пагонам.

Гібрид F1 Спрут, як індит, закладає кисть через кожні 3 аркуші. У кисті зав'язуються 5-6 плодів масою 100-110, за рік можна зібрати до 14 000 томатів, загальна вага яких становить близько 1,5 тонн.

Технологія вирощування.

Якщо у вас є зима, опалювані теплиці, і Ви вирішили вирощувати томат-дерево F1 Спрут, то відразу відкиньтеся від грунту і грунтів ❑ розсадника і накопичувача всіх хвороб і шкідників. Рослини томату не витримає такий тривалий період вирощування на ґрунтах і обов'язково загоїться, а Ви не досягнете бажаного результату.

Вам потрібно підготувати:

- Ванну, розміром 1,5-2,0 х 1,5-2,0 х 0,4-0,5 м, ємкістю 1,0-1,5 м2, яку слід вифарбувати в чорний колір всередині і в білий колір зовні;

- кришку з щільної чорної плівки і пенні, яка б легко відкривалась, по всьому периметру, і з отвором в центрі ванни для рослини. Білий колір зовні, і кришка з пінопластика необхідні для запобігання нагріванню ванни та перегріва поживного розчину протягом літнього періоду, під час інтенсивного сонячного випромінювання. Чорний колір всередині ванни і чорна плівка нагорі запобігають « зацвітанню » поживного розчину, тобто поява і розмноження одноклітинних водоростей;

- блоки скловати;

- повний набір макросів і мікродобрень для приготування поживного розчину для гідропоніки;

- контейнери для приготування маткового і поживного розчину;

- компресори для подачі повітря в розчин (здатні акваріумні);

- прилади для визначення концентрації поживного розчину, для визначення вмісту елементів харчування в поживному розчині;

- лампи для досвіту рослин.

Починаємо із заварювання поживного розчину. Для гідропоніки підходить поживний розчин Чеснокова і Базирін (у Часноку та Е. Базиріні 1937 рік). На 1000 л води береться:

аммоній азотнокислій

200 г

калій азотнокислій

500 г

Простий суперфосфат

550

Магній сернокислій

300 г

Скупчення лимоннокисле

9 г

борна кислота

3 г

Марганець сернокислій

2 г

Цинк сернокислій

0,2

Медь сернокислая

0,2

Для полегшення приготування розчину спочатку готується матковий розчин. Всі добрива окремо розчиняють у малому кількості води і зливають у 10-ти літрову ємкість, доводять до 10 літрів водою і ретельно перемішують.

Матковий розчин у закритій посудині і в темному місці при температурі 15-25 С можна зберігати протягом трьох місяців. За добу до приготування розчину, навіску суперфосфату заливають 3-м літрами теплої води, ретельно перемішуючи протягом цих доби до повного розчину гранув.

Для приготування поживного розчину утворюється 1 л маткового розчину, який розчиняється у 100 - л води.

Далі нарізаємо кубики зі склавату розміру:

20 х 20 х 10 см для вирощування розсади;

50 х 50 х 30 см для вирощування рослин томат-дерєвого.

У середині маленьких кубиків виготовляється невеличка заглибинка розміром 1 х 1 см для сівби насіння. Змочуємо їх поживним розчином і розміщуємо в маленькі ванночки, наповнені таким самим розчином, щоб кубик наполовину перебував у розчині. Час від часу зволожуємо верхній шар кубика.

Потім ми виливаємо насіння томату F1 у заглибину і накриваємо склом або плівкою до появи входів. Після появи взхідів, знімаємо скло або плівку і вирощуємо розсаду до появи 5-7 листя. Більше не має сенсу вирощувати розсаду, тому що коріння сильно виходить за межі кубика і може пошкодитися при посадці на постійне місце.

З моменту появи всходів під кожен кубик підводимо тоненьку гнучку трубочку від міні-компресора, з подачів повітря до кореня розсади для запобігання задиханню, а в майбутньому загнання і знищення коренів. Від самого початку вирощування, як і розсади, так і рослини на постійному місці (в подальшому ❑ щодня) через кожних 4 -6 годин, визначає концентрацію поживного розчину. Річ у тім, що вода випаровується і поглинається рослинами, а це призводить до сильної зміни концентрації поживного розчину в порівнянні з початковою.

Отже, від первісного зосередження потрібно підтримувати:

1. при перевищенні рівня концентрації додаються відповідну кількість води;

2) при зниженні ◯ додаються поживний розчин. Але зауважте, що не можна додавати нескінченно поживний розчин, тому що рослини в окремі фази росту і розвитку можуть інтенсивніше поглинати одні поживні речовини, і менш значно інші. У розчині може відбуватися накопичення тих самих елементів, що може бути згубним на рослинах і навіть призвести до їхнього знищення.

В ідеалі, аналіз складу розчину виробляється кожні 5-7 днів. Частота аналізу залежить від об’єму поживного розчину, віку рослин і погодних умов дня, тижня і місяця. Тому, якщо ви зміните вміст у розчині певного елемента, вам слід міняти весь розчин.

З моменту посіву пройшло близько 50-55 днів, у центрі ванни встановлюємо великий кубик і наповнюємо ванну поживним розчином на 30-35 см. Розаду встановлюємо у центр великого кубика і вертикально підсумуємо до шпалери. Під великим кубиком з кожної сторони, підводимо крихітні гнучкі трубочки з подачем повітря від міні-компресора.

Далі, в міру розростання маси коренів додаються трубочки з подачою повітря, які розміщуємо через кожні 30-50 см, в шаховому порядку. Ванну закриваємо щільною чорною плівкою і зверху пінопластом.

На висоті шпалери (бл. 2,5 — 3,0 м) горизонтально натягують велику сітку і, досягнувши цієї висоти, побіжки помідора рівномірно кладуть на сітку в різні боки. Головний стебел прищипують при вищій висоті сітки.

Температура поживного розчину повинна знаходитись у межах 18-222, взимку не повинна опускатися нижче 17-18 menuС, а влітку не повинна підніматися вище 25 menuC.

Температура повітря в теплиці повинна бути вночі - 17-19 С, вдень у похмуру погоду - 20-222 С, вдень у сонячну погоду - 22-25 С.

Період вирощування томат-дерева F1 Спрут збігається з дуже тривалим осіннім періодом з низьким сонячним освітленням, як по тривалості дня, так і відсутності ясного сонячного дня. В цей період, навіть у Китаї, у 4-ій і 5-й світлоових зонах, проводять дозування рослин спеціальними електролампами.

Центральна Нечервоземна зона Росії розташована в 3-ій світловій зоні, де листопад, грудень і січень є "мьорвими" для вирощування томату в захищеному ґрунті. Електролампи, які використовуються для доповіщення рослин, мають спектр світла, щоб забезпечити лише вегетативний ріст рослин, але не мають спектра світла, здатного забезпечити плід і визрівання томату.

Для вирощування томату в грудні і навіть у лютому, застосовується дозування розсади та рослин у початковий період росту. Тому необхідно зменшити період вирощування томат-дерева F1 Спрут таким чином, щоб період родючості і родючості сплітав з весняним та літнім періодом.

Отже, в нашому випадку для вирощування томат-дерева, необхідно висіти томат F1 Спрут на початку серпня і з жовтня по лютий увімкнення рослин електролампами.

Решта тонкості Ви вже знаєте, тому все залежить від ваших можливостей і бажань. Диковиних вам урожаїв, величезного натхнення і приємного споглядання дива, створеного своїми руками!

Основні атрибути
КультураТомат
Тип продукціїПосівний (насіння)
Сорт/ГібридГібрид
Група стиглостіРанньостигла
Класс семянЕліта
ГМОНі
Маса плоду110 г
Колір плодуЧервоний
ВиробникСемагро
Вага упаковки0.05 г
  • Ціна: 35 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner