Продавець Агроплюс2000 розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2741 відгук
promo_banner
+380 (93) 583-19-11
+380 (50) 678-02-35
+380 (67) 750-31-32
Харків, Україна
насіння АГРОПЛЮС 2000 засоби захисту рослин
Залишити відгук
Насіння Томат Спрут Черрі F1, 0,05 грама, фото 2

Насіння Томат Спрут Черрі F1, 0,05 грама

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Насіння Томат Спрут Черрі F1, 0,05 грама

Поява на ринку гібридів серії Спрут F1 ознаменувалася розвиненою й непідробною цікавістю до цього нововведення. Погодьтеся, томат-дерево Спрут F1 є абсолютно динамічним і потужним предметом вивчення як великими фермерами, так і люблять оригінальність і новизну дачниками й городниками.

У разі аматорського вирощування цього сорту у звичайному парнику, за звичний літній період Ви можете отримати високорослову рослину, що приносить в середньому 10 кг плодів за сезон.

Далі ми пропонуємо ознайомитися з ретельно відпрацьованою, докладною інструкцією з промислового вирощування в гідропоніці саме диво селекції й агротехніки — томатного дерева.

Рослина індетермінантна, потужна, 1,8 — 2, 0 м заввишки, вимагає підв'язки та формування. За інтенсивного мінерального живлення та штучного досвічування в теплиці можна вирощувати як "томатне дерево". Плоди округлі, яскраво-червоні, масою до 15-20 г, зібрані в довгі пензлі по 16-20 штук, щільні, дуже солодкі, "як цукерки", не розтріскуються, довго зберігаються в свіжому вигляді. Урожайність: 6 - 8 кг/м2. Цінність гібриду: Стійкість до вертицилізованого в'янення, вірусу тютюнової мозаїки, жаростійкість, тривалий період плодоносіння. Рекомендується для використання у свіжому вигляді, для приготування різних салатів, консервації, сушіння.

Джерело: https://agro-market.net/catalog/item/9126/
© Agro-Market™

F1 Спрут — індитермінантний (з необмеженим зростом) гібрид з інтенсивною покупчастою здатністю. Томат-дерево вирощується впродовж 1,2-1,5 року. У перші 7-8 місяців рослинам не дають плодоносити й формують як томат-дерево. Решта часу — це період плодоутворення й плодоносіння.

Площа крони томату F1 Спрут досягає 40-50 кв. м. У кроні пасинкування не проводять, а дають цвіти та плодоносити всім пагонам.

Гібрид F1 Спрут Черрі, як індит, закладає пензель через кожні 3 аркуші. У пензлі зав'язуються по 16-20 плодів масою 20-25 г.

Технологія вирощування.

Якщо у Вас є зимові, опалювані теплиці, і Ви вирішили вирощувати томат-дерево F1 Спрут, то відразу відмовтеся від ґрунту та ґрунтів — розсадника та накопичувача всіх хвороб і шкідників. Рослини томата не витримають такий тривалий період вирощування на ґрунтах і обов'язково захворюють, а Ви не досягнете бажаного результату.

Вам необхідно підготувати:

- ванну, розміром 1,5-2,0 х 1,5-2,0 х 0,4-0,5 м, місткістю 1,0-1,5 м2, яку необхідно вифарбувати в чорний колір всередині та в білий колір зовні;

— кришку зі щільної чорної плівки та пінопласту, яка б легко відкривалася, по всьому периметру, і з отвором у центрі ванни для рослини. Білий колір зовні, і кришка з пінопласту необхідні для запобігання нагріванню ванни та перегріванню поживного розчину в літній період, у період інтенсивного сонячного випромінювання. Чорний колір усередині ванни та чорна плівка зверху запобігають «зацвітанню» поживного розчину, тобто появі та розмноженню одноклітинних водоростей;

- блоки скловати;

- повний набір макро- та мікроприладів для приготування поживного розчину для гідропоніки;

- ємності для приготування маткового та поживного розчинів;

- компресори для подавання повітря в розчин (годяться акваріумні);

- прилади для визначення концентрації поживного розчину, для визначення вмісту елементів живлення в живильному розчині;

- лампи для досвічування рослин.

Починай із приготування поживного розчину. Для гідропоніки підходить поживний розчин Часникова та Базириною (по В. А. Часникову та Е. Н. Базириної 1937). На 1000 л води береться:

амоній азотнокислий

200 г

калій азотнокислий

500 г

суперфосфат простий

550 г

магній сернокислий

300 г

залізо лимоннокисне

9 г

борна кислота

3 г

марганець сернокислий

2 г

цинк сернокислий

0,2 г

мідь сернокісла

0,2 г

Для полегшення приготування розчину спочатку готують матковий розчин. Усі добрива окремо розчиняють у малій кількості води та зливають у 10-літрову ємність, доводять до 10 літрів водою та ретельно перемішують.

Матковий розчин у закритій ємності та в темному місці за температури 15-25 °C можна зберігати впродовж 3 місяців. За добу до приготування розчину, навішування суперфосфату заливають 3 літрами теплої води, ретельно перемішуючи впродовж цих діб до повного розчинення гранул.

Потім для приготування поживного розчину береться 1 л маткового розчину та розчиняється в 100 л води.

Далі нарізаємо кубики зі скловату розміром:

20 х 20 х 10 см — для вирощування розсади;

50 х 50 х 30 см — для вирощування рослин томата-дерева.

Усередині маленьких кубиків робимо невелике заглиблення розміром 1 х 1 х 1 см для посіву насіння. Змочуємо їх поживним розчином і поміщаємо в невеликі ванночки, наповнені тим же розчином у такий спосіб, щоб кубик наполовину був у розчині. Час від часу зволожуємо верхній шар кубика.

Далі висіваємо в заглиблення кубиків насіння томата F1 Спрут і накриваємо склом або плівкою до появи сходів. Після появи сходів, знімаємо скло або плівку та вирощуємо розсаду до появи 5-7 листя. Більше не має сенсу вирощувати розсаду, тому що коріння сильно виходять за межі кубика та можуть пошкодитися під час саджання на постійне місце.

З моменту появи сходів під кожен кубик підводить тоненьку гнучку трубочку від мінікомпресора, з подаванням повітря до коріння розсади для запобігання ковпанню, а надалі загнивання й загибелі коренів. Із самого початку вирощування, як розсади, так і рослини на постійному місці (у подальшому — щодня) через кожні 4-6 годин, визначається концентрацією поживного розчину. Адже вода випаровується й поглинається рослиною, унаслідок цього може сильно змінюватися концентрація поживного розчину, порівнюючи з початковою.

Тому початкову концентрацію необхідно підтримувати:

1. у разі перевищення рівня концентрації додають відповідну кількість води;

2. у разі зниження — додають поживний розчин. Але врахуйте, нескінченно додавати поживний розчин не можна, тому що рослини в окремі фази росту та розвитку можуть інтенсивніше поглинати одні поживні елементи, і менш суттєво — інші. У розчині може відбуватися накопичення одних і тих самих елементів складу, що може згубно позначитися на рослинах і навіть призвести до їх загибелі.

В ідеалі аналіз складу розчину проводиться кожні 5-7 днів. Частота аналізів залежить від об'єму поживного розчину, віку рослин і погодних умов дня, тижня та місяця. Тому в разі зміни вмісту в розчині того чи іншого елемента необхідно міняти весь розчин.

Коли з моменту посіву пройшло приблизно 50-55 днів, у центрі ванни встановлюємо великий кубик і наповнюємо ванну поживним розчином на 30-35 см. Розсаду встановлюємо в центр великого кубика та вертикально підв'язуємо до шпалери. Під великий кубик із кожного боку, підводитьмо тоненькі гнучкі трубочки з подаванням повітря від мінікомпресора.

Надалі, у міру розростання маси коренів додаємо трубочки з подаванням повітря, які розміщуємо через кожні 30-50 см, у шаховому порядку. Ванну закриваємо щільною чорною плівкою і зверху пінопластом.

На висоті шпалери (приблизно 2,5 — 3,0 м), горизонтально натягують велику сітку та після досягнення цієї висоти, пагони томата рівномірно укладають на сітці в різні боки. Головний виріб прищипують у разі перевищення висоти сітки.

Температура поживного розчину має бути в межах 18-22 °C, взимку не має опускатися нижче ніж 17-18 °C, а влітку не має підійматися вище 25 °C.

Температура повітря в теплиці має бути вночі — 17-19 С, вдень у похмуру погоду — 20-22 С, вдень у сонячну погоду — 22-25 С.

Період вирощування томата-дерева F1 Спрут збігається з дуже тривалим осінньо-зимовим періодом із недостатнім сонячним освітленням, як за довжиною дня, так і браком ясних сонячних днів. У цей період навіть у Китаї (у 4-й і 5-х світлових зонах) проводять досвічування рослин спеціальними електролампами.

 

Для вирощування розсади томата в грудні-январі та навіть у лютому застосовується досвічування розсади та рослин у початковий період росту. Тому необхідно змістити період вирощування томата-дерева F1 Спрут у такий спосіб, щоб період плодоутворення і плодоносіння збіг із весняним і літнім періодами.

Отже, у нашому разі для вирощування томата-дерева необхідно висівати томат F1 Спрут на початку серпня та з жовтня за лютим включно застосовувати досвічування рослин електролампами.

Інші тонкощі Ви вже знаєте, тому все залежить від Ваших можливостей і бажань. Диковинних Вам урожаїв, величезного натхнення і приємного споглядання дива, створеного своїми руками!

Основні атрибути
КультураТомат
Тип продукціїПосівний (насіння)
Сорт/ГібридГібрид
Группа спелостиРанньостигла
Класс семянЕліта
ГМОНі
Маса плоду25 г
Колір плодуЧервоний
ВиробникСемагро
Вага упаковки0.05 г
  • Ціна: 32 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner