Міцеля грибів Оененя Літній 12 шт Гавріш
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Міцеля грибів Опонок Літній 12 шт. Гавріш
Традиційний їстівний гриб завжди цінувався за рясний урожай, сильний аромат і ніжну м'якоть. Опінок літній, у природних умовах, з'являється в червні та сходить до кінця серпня, виправдовуючи свою назву. Капелюх діаметром 4-6 см, у молодому віці напівкругла, пізніше плоско-висукаючи з витичним у центрі буґром. Фарбування іржево-буро-коричневе, з концентричними, світлішими смугами. М'якоть біла, водяниста, досить тонка. Ніжка циліндрична, трохи звужена донизу, іноді з кільцем. Перед вживанням обп'ята рекомендується відварити та відвар злити. Далі гриби можна смажити, солити, маринувати, додавати в супи. Сушені гриби відварювати не обов'язково.
Поради щодо розведення: Вирощують як на відкритому повітрі, так і в закритих приміщеннях за температури від 10 до 27 °C. Сприятливий час для висаджування грибів на деревну основу в природних умовах — з квітня по траві або в 39, у приміщенні — упродовж усього року. Як деревна основа використовують свіже (1 місяць після зрубки), вологе (воложеність мінімум 50-60%) колоди листяних порід (бук, граб, вільха, осіна, ясен, клен, береза, тополя, верба, каштан, дуб) без ознак гнилі, з корою й без гілок, діаметром 20-50 см, завдовжки 30-50 см. Якщо деревина суха її замочують у воді на 2-3 дні, надлишку води дають стекти. Просочену деревину поміщають у тепле, провітрюване приміщення на кілька днів.
Вирощування та догляд:
І етап
1. У підготовленому бревні просвердлюють отвори діаметром 0,8 см і завдовжки 4 см у шаховому порядку на відстані приблизно 10 см один від одного.
2. Вставляють грибні палички в отвори до упору (операцію роблять у стерильних рукавичках або продезінфекційними спиртом руками).
3. Обертають колоду поліетиленовою плівкою, зробивши невеликі отвори для доступу повітря.
4. Поміщають колоду в темне вологе приміщення і залишають обростати міцелем. За температури 20°С бра обігріває 2-3 місяці, за температури 10°С – 3-4 месяца. За температури вище ніж 33°С міцелей може померти. Бревна зарослі, якщо на поверхні, у місцях зараження, видно білий міцель.
II етап
1. У затіненому та захищеному від вітру місці в саду викачують лунку завглибшки 10-15 см, дно лунки зволожують. Можна вирощувати на балконі, посадивши деревину після обросту міцелем у кадку з землею.
2. грибниця, що обростає, бретелька закапують горизонтально в землю на 1/2 товщини. Обсипають ґрунт навколо колоди деревною зоною (для боротьби з равликами). Оптимальна температура для утворення плодових тіл — від 14 до 18 °C.
3. У суху погоду ґрунт навколо колоди поливають щотижня з розрахунку 5 л на 1 м2. Пізня восени колода присипає листям і залишає зимувати.
4. З наступної весни закладку регулярно зволожують у міру потреби.
Плодоношення: Перший урожай під час вирощування на м'якій деревині (береза, тополя, верба, липа) за 4 місяці, на твердому (бук, дуб, ясен, клен) — за 9 місяців. Плодоносіння хвилями до 5 років на м'якій деревині, до 8 років на твердій. Урожайність: Від 20 до 50% від ваги колоди. Склад: Міцелія грибів "Опінок літній" на деревних паличках. Незакритий пакет зберігати в сухому прохолодному місці, можливо, в холодильнику за позитивної температури.
Основні | |
---|---|
Виробник | Гавриш |
Тип продукції | Міцелій грибів |
Вид грибів | Опеньок літній |
- Ціна: 60 ₴