
Насіння Цинія великобарвкова Майстер Суміш 0,2 грама Аеліта
Насіння Цинія великобарвковий Майстер Суміш 0,2 грама Аеліта
Однолітник
Висота 30 см
Діаметр 7 см
Нова суміш сортової цинні порадує вас майже 100% махровістю своїх квіток. Кусти міцні, розкидисті, заввишки 30 см. Квітки дуже великі, густомахрові. Кожна квітка тримається на рослині до 35 днів, що надає всьому рослині дуже декоративного вигляду. Використовують для саджання в строкаті квітники, на клумби, диванки та для зрізання. Зрізані квіти довго стоять у воді.
Посев: марті-апрем на розсаду. Через 3-4 тижні після входів сітківці пікують. У відкритий ґрунт розсаду висаджують, коли минає загроза заморозків. Відстань між рослинами 40 см. Віддаєте перевагу сонячним, захищеним від вітрів, теплим ділянкам із дренованою, нейтральною, багатою гумусом і мінеральними елементами ґрунтом.
Догляд: У разі тривалої засуха потрібне поливання. Цинію підгодовують що 2-4 тижні розчином комплексного мінерального добрива «АЕЛІТА-ЦВІТТОЧНЕ» (містить комплекс NРK, збагачений широким спектром мікроелементів), що забезпечує необхідне живлення квітковим культурам.
Цвітіння: з липня до заморозків. Регулярне видалення зів'ялих суцвіть сприяє пишнішому цвіту. Цинія добре поєднується з нігтиками, оксамитовими, дрібнобарвними хризантемами, вербеною
Основні | |
---|---|
Виробник | Аеліта |
Країна виробник | Аоминь |
Тип посадкового матеріалу | Насіння |
Тип рослини | Квіти |
Тривалість життя | Однорічні |
Рід рослини | Цінія |
Відношення до світла | Світлолюбні |
Колір | Різні кольори |
- Ціна: 15 ₴