

Добриво Гумат Калію з мікроелементами 1 кг Rima Agri
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добриво Гумат Калію з мікроелементами 1 кг Rima Agri
1.Гумат калію має стимулюючу дію, має антистресові властивості, покращує адаптацію рослин після пересадки, прискорює формування потужної кореневої системи, підвищує ефективність добрив та засобів захисту рослин, знижує стрес, викликаний впливом на рослини засобів захисту рослин. обробляється, прискорює дозрівання врожаю.
Внаслідок впливу на ґрунтовий мікробіоз та фізико-хімічні процеси він дозволяє суттєво покращити всі основні показники ґрунту. Стимулює зростання та розвиток рослин, головним чином прискорюючи утворення потужної кореневої системи. Це дозволяє не тільки збільшити кількість продукції, що вирощується, але і поліпшити її якісні показники (вміст поживних речовин, смакові властивості, тривале зберігання). Це сприяє ранньому збиранню врожаю. Це прискорює розчинення залишків стерні.
Застосування гумату калію на зернових, бобових, ефіроолійних культурах забезпечує збільшення врожаю на 20 - 30%.
Застосування гумату калію на винограді забезпечує збільшення врожаю на 15 – 25%.
Застосування гумату калію на овочах, баштанних та ягодах забезпечує підвищення врожайності від 30 до 100%.
2. Гумат калію містить:
- Гумінові сполуки та фульвокислоти: 180 г/кг.
- Макро- та мікроелементи: N, P, K, Ca, Mg, S, Si, Fe, Mn, Zn, Cu, B, Mo, Co, Ba, Ni, ультрамікроелементи).
3. Гумат калію застосовують для обробки насіння, обприскування листя та фертигації. Сумісний з будь-якими добривами, стимуляторами та засобами захисту рослин, крім мінеральних кислот, а також мінеральних добрив, що містять кальцій або магній.
4. При обробці насіння вологим способом витрата препарату становить 200 г на 1 т насіння.
5.Для листового добрива польових культур витрата препарату становить 200 г на 1 га. Дозволяється збільшення дози препарату до 1 кг на 1 га. Для досягнення найкращого ефекту обприскування використовують гумат із додаванням карбаміду. Обприскування листя доцільно поєднувати з обробками засобами захисту рослин.
6. Для листового підживлення (обприскування) овочевих, баштанних, плодових, ягідних, декоративних рослин та винограду використовуйте розчин препарату – 0,5 г на 1л води. Підживлення листя проводять з інтервалом 5-7 днів.
7. Максимальний ефект дає фертигація розчином гумату калію (розчиняють у поливній воді). Фертигація найефективніша у момент пересадки рослин, зокрема під час посадки. Для фертигації необхідно використовувати розчин: 100 г препарату на 1 м³ поливної води (1 чайна ложка на 50 л води). Розчин такого складу доцільно використовувати 2 рази на місяць для рясного поливу будь-яких рослин. Найбільш ефективний у момент пересадки, особливо у момент висадки розсади.
Коли технологія вимагає високих норм поливу фертигації, доцільно проводити фертигацію більшою концентрацією розчину, але невеликою нормою зрошення. У цьому випадку фертигацію проводять розчином концентрації 0,5 г/л (0,5 кг препарату на 1 м³ поливної води). Після такої фертигації проводиться полив.
Фертигацію розчинами гумату калію можна проводити будь-яким доступним способом: за допомогою шлангового поливу, дощування через систему краплинного зрошення.
8. Приготування розчинів гумату калію.
1. Розчини необхідно готувати безпосередньо перед внесенням добрив до насіння.
2. Необхідну дозу розчину спочатку змішують з невеликою кількістю води (у невеликій ємності), а потім перемішують до отримання самосуспензії.
3. Готову суспензію заливають у порожню ємність обприскувача або механізованого протруйника/протруйника, додаючи половину необхідного дозування води з наступним перемішуванням до самосуспензії.
4. Додайте решту компонентів бакової суміші. Спочатку розчиняємо добрива, потім додаємо захисні засоби. Перемішує розчин після додавання кожного компонента.
5. Додайте воду до потрібного об'єму.
У разі приготування маткових розчинів маткові розчини гумату готують окремо від маткових розчинів добрив або розчинів протруйників (маткові розчини НЕ МОЖНА змішувати, тому що вони готуються та зберігаються у різних ємностях). Однак допускається використання комбінованого маткового розчину гумату та карбаміду.
У разі подачі розчинів гуматів через систему краплинного зрошення вихідний розчин доцільно декантувати, видаляючи нерозчинний осад.
9. Термін придатності не обмежений за умови неушкодженої упаковки.
Спосіб застосування:
Добриво на основі гумінових кислот та комплексу мікроелементів, ГУМАТ+мікроелементи, призначене для передпосівної (передпосадкової) обробки насіння та посадкового матеріалу та підживлення овочевих, плодових, ягідних, квіткових та декоративних культур.
Приготування робочого розчину: 1-1,2 г (1/3 чайної ложки) розчинити в 10л води.
Замочування насіння в робочому розчині:
томати – 3 доби,
перець та баклажани – 2 доби, огірки – 1 доба,
капусту та інші овочеві та квіткові культури – 24-48 годин.
Живці замочують на добу, занурюючи їх у розчин на 2-3 години.
Картопля - обприскування або короткочасне занурення бульб у робочий розчин перед посадкою.
Овочеві - 1 раз на 14-15 днів 3-4 рази на сезон, починаючи від появи сходів або після висадки розсади.
Квіткові декоративні культури – 1 раз на тиждень, починаючи від появи сходів або після висаджування розсади.
Плодові дерева та чагарники – не менше 4 разів за сезон: рано навесні; після цвітіння; у період утворення зав'язі та плодів, у період дозрівання.
Витрата робочого розчину:
При поливі рослин (кореневе підживлення):
4-5 л на 1м2 для овочевих, суниці та однорічних квіткових;
від 10 до 20л на 1 придатний кущ залежно від розміру (на легких ґрунтах норма нижча, на важких вище);
для дерев від 10 до 30-50л (площа ствольного кола по проекції крони – залягання найактивнішої зони коренів).
При обприскуванні (поза кореневим підживленням):
залежно від виду культури та вегетативної маси:
овочеві, квіткові та суниці 1-1,5л на 10м2;
малина, смородина та інші чагарники – 1,5-2л на 10м2;
дерева 2-3л на молоде, 3-7л доросле.
Обприскують рослину вранці або ввечері в суху безвітряну погоду, рівномірно змочуючи листя.
Обробка виноградників - Витрата 1,5-3л на 10м2.
Обприскування виноградної лози у весняно-літній період, у фазі 2-4 листя, перед цвітінням, дворазово з інтервалом у 2 тижні після цвітіння, у фазу наливу ягід. Остання обробка винограду на лозі за 1-2 тижні до збирання врожаю. Кількість обробок не менше 6 разів за сезон
Основні | |
---|---|
Призначення препарату | Збільшення плодоутворення, Зростання біомаси |
Препаративна форма | Порошок |
Ефект подолання стресових факторів | Так |
Ефект пестициду | Ні |
Ефект добрива | Так |
Країна виробник | Італія |
Виробник | Rima |
Упаковка | |
Упаковка | Пакет |
Вага | 1 кг |
- Ціна: 220 ₴