Продавець Агроплюс2000 розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3645 відгуків
promo_banner
+380 (93) 583-19-11
+380 (50) 678-02-35
+380 (67) 750-31-32
Харків, Україна
насіння АГРОПЛЮС 2000 засоби захисту рослин
Залишити відгук
Біостимулятор Біоглобін 50 мл Медбіоком, фото 1
Біостимулятор Біоглобін 50 мл Медбіоком, фото 3

Біостимулятор Біоглобін 50 мл Медбіоком

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Біостимулятор  Біоглобін 50 мл Медбіоком

50 мл. (на 50 л води)

    «Біоглобін» — це стимулятор росту й підвищення врожайності рослин. Це комплексний препарат із натуральним складом, застосовуючи який ми отримуємо більшу кількість плодів плюс збільшення їхньої маси та підвищення стійкості під час зберігання.

    Екологічно чистий стимулятор росту та розвитку рослини Біоглобін — це універсальний стимулятор росту та підвищення врожайності рослин нового типу, аналогів якому немає не тільки в Україні та Росії, але й у всьому світі! Це не хімічний, а екологічний, біологічний і енергетичний стимулятор, що збільшує в рослині кількість білків, ферментів, концентрацію й кількість енергії, витягнутої із сонячного світла. Біоглобін підвищує врожайність будь-яких сільськогосподарських рослин на 50-100%, що в десятки разів вище від врожайності цих же рослин під час використання хімічних і інших стимуляторів. Біоглобин виготовляється з плаценти сільськогосподарських тварин (корів і свині). Внаслідок оброблення білка плаценти (їє волокон) утворюються дрібніші ланцюжки білка (пептиди та поліпептиди), які є резонансними структурами — своєрідними антенами, що поглинають для рослини сонячне світло. А кілька пептидів утворюють глобули білка, з них утворюються ферменти, що пришвидшують біохімічні реакції в рослині в тисячі разів. Крім того, пептиди — білки біоглобину — будівельний матеріал для створення тіла рослини. Під час застосування Біоглобину його розчиняють у воді та обприскують рослини з листя під час вегетації. 

У питаннях застосування «Біоглобіна» можна виділити наступне. Препарат відбувається як суспензія, яку перед застосуванням розводять водою. Застосовувати препарат треба відразу після приготування розчину. Будь-якому живому організму для росту та розвитку необхідні поживні речовини у формі макро- та мікроприладів. І застосування «Біоглобіна» цього не скасовує. Ефективність застосування препарату дуже сильно залежить від температури довкілля. В умовах природного середовища це єдиний чинник, який не піддається регулюванню. За температур понад +40 °C препарат не впливає на збільшення врожайності, але водночас його дія як постачання рослини вологою й енергією діє.

Отже, під час роботи з препаратом «Біоглобін» потрібно враховувати таке:

- зберігати препарат не в металевій тарі;

- розведений для застосування препарат потрібно використовувати того ж дня, не залишаючи на наступний;

— будь-яку ємність із препаратом потрібно зберігати в темному місці (бегати від сонячних променів) за температури від +4 °C до +10 °C (можна в льоху або холодильнику).

  Інструкція із застосування Біоглобіна. 

Дозування та час використання. «Біоглобін» виробляється як суспензія білого або жовто-зеленого кольору, з осадом, що утворюється в процесі її зберігання. Він зазвичай розфасований у флакони об'ємом 50 або 100 мл (50 або 100 г). Перед застосуванням ця суспензія розводиться у воді у співвідношенні 1-2 (3) чайних ложки (5-10-15 мл) на 10 л води (відро) або 5-10 крапель на 1 літр або 2-3 краплі на склянку води. Після приготування розчину в ньому можна замочувати або обприскувати насіння й полуниці перед пророщуванням і посадкою; або обприскувати цим розчином рослини під час вегетації в будь-якій фазі їх розвитку з листя (внекореневе підживлення) з розрахунку — 10 л розчину на 1 сотку. 
Застосовувати розчин Біоглобіна необхідно відразу після приготування.
 
Застосування «Біоглобіна» під час вирощування сільськогосподарських рослин
Головний принцип під час оброблення сільськогосподарських рослин полягає в тому, що необхідно точно знати,  коли обробляти рослини, у якій фазі їх росту та розвитку. Дія «Біоглобіна» після оброблення рослин триває 2,5-3 тижні, тому в якій фазі росту ви обробите рослину, то й ростиме. Обробляєте насіннє матеріал ― будуть посилено «прокидатися» насіння; обробите посадковий матеріал перед посадкою — буде дуже висока схожість насіння; обробіть за відходами — буде посилено розвиватися надземна частина рослини; обробіть під час зав'язки — будуть посилено набирати вагу плодів. 
Головне оброблення — під час зав'язування. Після неї неабияк збільшується вага та кількість плодів, а отже, і неабияк підвищується врожайність. Але якщо ви обробите рослини «Біоглобіном» під час усіх фаз їхнього розвитку, то, природно, врожайність ще підвищиться — потужніші, сильні рослини дають більший урожай. Перед застосуванням необхідно приготувати звичайний розчин «Біоглобіна» — розводьте у воді у співвідношенні: 1 — 2 чайні ложки (5-10 мл) на 10 води (ведро) або 5-10 крапель на 1 літр або 2-3 краплі на 1 склянку води (понадвисока концентрація розчину ефективніша). Під час вегетації рослини обприскуються з розпилювача розчином «Біоглобіна» з листя під час будь-якої фази розвитку з розрахунку 10  літрів розчину на 1 сотку.
 
ЗОРНІ ТА МАСЛИЧНІ КУЛЬТУРИ
У промислових масштабах витрата «Біоглобіна» становить 0,5-1 літр на 1 гектар за одне оброблення. В кінцевому рахунку, все залежить від поверхні листя вегетувальної рослини на цій ділянці. Чим більша поверхня, тим більша витрата «Біоглобіна». Наприклад, одноразове оброблення «Біоглобіном» пшениці під час молочно-віскової стиглості, коли поверхня листя рослини мінімальна, з нормою оброблення 0,1 літра на гектар (100 мл) дала додавання врожайності, порівнюючи з контролем 3-5 ценцентера на гектар. 2008 року Харківський інститут рослинності ім. В. Я. бурева УААН проводить випробування «Біоглобіна» на озиму  пшениці (сорт Астет) й озимом рапсе (гідрид Джеспер). Оброблення посівівів пшениці на тлі 30 т/га перегною + N60P60K60 зі нормою оброблення «Біоглобіном» 1 л/га дала надання надання збільшення врожайності: обробка під час цвітіння — 12,8 ц/га; під час МВС (молочно-вікового стиглості) — 5,6 ц/га. Обробка посівів пшениці під час цвітіння  + МВС зі нормою витрати «Біоглобіна» 0,5 л/га дало надання надання надання збільшення врожайності 14,5 ц/га; а обробка посівівів пшениці також під час цвітіння + МВС, але зі нормою витрати «Біоглобіна» 1 л/га дало надання надання надання врожайності — 17,6 ц/га! Оброблення посівівів Eзиму ріпаку в фазі початку наливання зерна препаратом «Біоглобін» зі нормою витрати 1 л/га на тлі (без добрив) дав надання врожайності 14 ц/га або 1,4 т/га! Такі результати свідчать про виняткову ефективність застосування «Біоглобіна» на посівах зернових і олійних культур.
 
ОВОЖНІ КУЛЬТУРИ
Замочування насіння. Насіння томатів, перцю, огірків, буряків, моркви, капусти, цибулі, бахчевих, гарбузових, квасолі, гороху, кукурудзи та ін. можна замочувати перед пророщуванням і посадкою. Робите концентрований розчин «Біоглобіна» — 10-20 крапель на 1 склянку води (дрібне насіння загортаєте в ганчірку) і замочуєте насіння на 24 години. Під час замочування насіння й клубнів у великих масштабах готується 0,5% розчин «Біоглобіна» — 50 мл на 10 л води. Розчин можна використовувати багаторазово. Полуни картоплі замочуються на 30 хвилин, приблизно за місяць до посадки. Якщо ви протравлюєте насіння, наприклад, у розчині марганцовки, то можна поєднувати та протравлювати, і замочування в розчині «Біоглобіна». Але якщо насіння у Вас уже оброблене (наприклад, імпортне насіння огірків у оболонці), тоді насіння можна не обробляти «Біоглобіном». Після замочування насіння в розчині «Біоглобіна» підвищується швидкість їхнього пробудження. Підвищується відсоток схожості майже до 100%, а час від посадки до появиходів скорочується, наприклад, у томатів до 2-3 доби. Після замочування бульб картоплі на них прокидаються не тільки верхівкові очі, а й бічні, і нижні очі. А в цих очках прокидаються нирки (як мінімум три). Що збільшує врожайність картоплі. Скільки паростків на клубні, стільки стебел  кущі, стільки і, як мінімум, клубнів. Під час замочування насіння в промислових масштабах можна також поєднувати протравлювання насіння й оброблення його «Біоглобіном». Необхідно приготувати 0,5% розчин «Біоглобіна» — на 100 л води 0,5 л «Біоглобіна». Можна поєднувати протравлення насіння й оброблення їх «Біоглобіном». Якщо Ви, наприклад, витрачаєте на оброблення насіння 200 л розчину протравника, то Вам необхідно додати в цей розчин 1 літр «Біоглобіна».

Розробки зі створення препарату «Біоглобін» велися з кінця 1980-х років у Харкові (Всесоюзний науково-дослідний інститут хімії та технології лікарських засобів, зараз ГП «Гударний науковий центр лікарських засобів») професором Шитовим Геннадієм Гавровичем. Після розпаду СРСР фінансування у цьому напрямку припиниться, але Геннадій Гаврилович, попри все, продовжив роботу над препаратом. Результат перевершив усі очікування. Вдалося підвищити вміст активної речовини й ефект препарату збільшився вдесятеро, а побічні явища зникли. Спочатку 1990-х «Біоглобін» використовується як лікарський препарат для тварин, а потім і для людини. З кінця 1990-х років «Біоглобін» почав застосовуватися в рослинності для сільськогосподарських рослин. У Інституті овочеводства й бахчества Української академіки аграрних наук (г. Харків) були проведені випробування препарату, які підтвердили високий ефект «Біоглобіну» як стимулятора росту.

«Біоглобін» має білкову природу та належить до біонормалізаторів. Що ж таке біонормалізатори? Всі патологічні стани в живому організмі — це наслідок порушення обміну речовин та енергій (метаболізм) між клітинкою й довкіллям. Саморегуляція є головним принципом діяльності живого організму, тобто будь-які відхилення від результату діяльності живого організму від нормального (природного) рівня метаболізму відразу ж мобілізують різні механізми живого організму для повернення назад, до природного рівня метаболізму. Велику роль у системі регуляції метаболізму відіграють ферменти та швидкість біохімічних реакцій, як наслідок зміни активності ферментів. Виходить, що для впливу на метаболізм у стадії його відхилення нам необхідно впливати саме на швидкість біохімічних реакцій. Для зміни швидкості біохімічних реакцій, наслідком зміни активності ферментів, потрібна взаємодія ферментів із певними біологічними речовинами. Треба зазначити, що такі речовини можуть вмикати або вимикати метаболічний шлях. Є речовини, які можуть тільки вмикати швидкість уповільнених біохімічних реакцій у живому організмі, що дає змогу відновити втрачені фізіологічні функції живого організму. Ці речовини білкової природи та, зазвичай, немає в природних умовах за нормального фізіологічного стану. В основі біонормалізаторів лежить саме ця теорія.

Вихідний сирій для виробництва «Біоглобіна» слугує тканиною плаценти людини та тварини. На остаточній стадії процесу виробництва ми отримуємо високомолекулярний білок, розщеплений на найважливіші «цеглинки» біологічного світу, які багато в чому є й для рослин, і для тварин, і для людини. Завдяки саме цьому дуже висока біодоступність і біосумісність препарату, як для рослин, так і для тварин і людей. Основна активна речовина «Біоглобіна» — це білкові ланцюжки (поліпептиди). У складі поліпептидів також є хоча б одна амінокислота, яка містить оксигрупу в бічному ланцюзі (оксипролін, оксилізин і т.ін.). Саме такі поліпептиди можуть виконувати регульоваючі, сигнальні та коригувальні функції в процесі обміну речовин у живому організмі, і саме вони можуть забезпечити поліфункціональність фармакологічних дій. У складі «Біоглобіна» повний набір амінокислот. Що дуже важливо, тому що саме це дає змогу живим організмам нормалізувати синтез усіх потрібних для них видів білків, так само збільшити їхню кількість. Амінокислоти — це свого роду будівельний матеріал, з якого синтезуються білки. Тому застосовуючи «Біоглобін», ми забезпечуємо живі організми амінокислотами і, як наслідок, збільшується синтез білкової маси. Препарат також збільшує швидкість реакції синтезу білків. А це знову призводить до збільшення білкової маси. Тому «Біоглобін» є стимулятором росту та врожайності рослин. Він збільшує і кількість, і вагу сільськогосподарських культур. Завдяки тому, що до складу «Біоглобіна» входять поліпептиди й амінокислоти, ми отримуємо комплексний препарат, який збільшує синтез і швидкість синтезу білка, збільшує кількість енергії в рослині та забезпечує цією енергією транспортні процеси в клітинка та у всьому живому організмі.

Основні
Призначення препаратуРегуляція фізіологічних процесів
Препаративна формаВодна суспензія
Ефект подолання стресових факторівТак
Ефект пестицидуНі
Ефект добриваТак
Країна виробникУкраїна
ВиробникМедбиоком
Упаковка
УпаковкаПластиковий флакон
Об`єм0.05 л
Зберігання
Термін зберігання24 міс
  • Ціна: 35 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner