Продавець Агроплюс2000 розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3316 відгуків
promo_banner
+380 (93) 583-19-11
+380 (50) 678-02-35
+380 (67) 750-31-32
Харків, Україна
насіння АГРОПЛЮС 2000 засоби захисту рослин
Залишити відгук

Насіння Бегонії

Бегонія – це кімнатна рослина, квітуче не тільки влітку, але й взимку. Вона являє собою як повністю трав'яниста рослина (заввишки до 3 см), так і високий, густий чагарник. Декоративно-листяні види мають дуже красиву, розвинену листя, різних розмірів і відтінків зеленого. На рослині може бути як один великий, так і багато дрібних листя. При цьому квітки у них не виразні і дрібні.

Характерною особливістю є асиметричність листа, одна сторона завжди менше другий. Квітучі види бегонії, навпаки, мають великі, яскраві квітки з гамою різноманітних відтінків теплого кольору. За формою вони можуть бути звичайні і махрові, що нагадують троянди. Завдяки різноманітним схрещуванню, на сьогоднішній день відомо безліч видів цієї красуні.

Рослина досить світлолюбна, особливо потребують світлі квітучі види. Але прямих сонячних променів необхідно уникати, інакше з'являться опіки на листках.

Тому на вулиці їх варто притіняти, а в квартирі виставляти на східних або західних вікнах, а в спекотні літні дні ховати глибше в кімнату, або захищати вікна спеціальним папером або плівкою. Час від часу повертайте горщик, змінюючи боку освітлення квітки. Комфортної можна назвати температуру в 20-24°С влітку і не нижче 15°С.

Полив бегонії

Так як бегонія за походженням тропічна рослина, вона любить високу вологість. Обприскувати листя не можна, інакше вони почнуть псуватися (покриваються коричневими плямами). Тому якщо рослині не вистачає вологості (наприклад, в жарку погоду), поставте його у великий піддон на підставку і налийте воду (так щоб вона не торкалася дна горщика) і висипте туди трохи керамзиту. Випаровуючись, вода забезпечить необхідну вологість навколо квітки.

Полив необхідний рясний, відстояною водою, але не допускайте затримки води в піддоні. Режим поливу регулюється від сезону, як тільки верхній шар грунту (1,5-2 см) підсихає – поливають. Взимку полив різко зменшують, а бульбові види, що впадають в сплячку, взагалі не поливають, а поміщають в торф.

Підживлення проводять 1-2 рази в тиждень в період активного цвітіння. Добрива багаті азотом використовують для листяних видів бегонії, так як вони покращують ріст листя, але уповільнюють цвітіння.

Бегонія з насіння

Не найпопулярніший метод, так як не все насіння проростає або виявляються життєздатними, але все ж його використовують. Насіння висіваються в заздалегідь підготовлений субстрат, не засинаючи зверху землею, обприскуються і накриваються плівкою або склом (періодично відкриваючи, запобігаючи перезволоження). Після проріджування, чекають поки паростки зміцніють і пересаджують в окремі горщики.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner