Продавець Агроплюс2000 розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3326 відгуків
promo_banner
+380 (93) 583-19-11
+380 (50) 678-02-35
+380 (67) 750-31-32
Харків, Україна
насіння АГРОПЛЮС 2000 засоби захисту рослин
Залишити відгук

Насіння айстри

Важко собі уявити кінець літа і початок осені без посипаних квітами кущів айстр. Їх можна також нарізати у букети і прикрасити своє житло. Щоб отримати ці квіти, слід знати як і коли їх правильно посадити, а також який їм потрібен догляд. У цій статті розкриємо вам секрети вирощування однорічних айстр, які можна використовувати для різних видів (помпонных, пионовидных, голчастих, трубчастих).

Агротехніка вирощування з насіння айстри

Незважаючи на те, що справжня астра є багаторічним рослиною, найчастіше вирощують її однорічну різновид - Каллистефус китайський, яку висівають щороку заново. Робити це можна розсадою або безрозсадним способом.

Вирощування через розсаду айстри

Для посадки можна використовувати свої насіння, тільки їх треба буде обробити фунгіцидом. Покупної посівний матеріал не потребує. Для посіву готуються ящики або місце в теплиці, де необхідно буде зробити неглибокі траншеї.

Висаджувати айстри на розсаду можна не раніше кінця березня, але й затягувати з цим теж не варто. Посіяне насіння слід присипати невеликим шаром ґрунту (5 мм) або просіяного перегною, полити слабким розчином марганцівки і прикрити папером або плівкою. Коли зійде сходи, щоб вони сильно не витягувалися, ящик з ними треба поставити в світле місце. Тепер їх можна поливати.

Після появи двох справжніх листочків, слід провести пікіровку, при необхідності поглибивши сіянці до сім'ядольних листочків. Надалі їх треба регулярно поливати і підгодовувати 1 раз в тиждень комплексним мінеральним добривом.

Розсаду айстр на постійне місце висаджують у середині травня. Для неї необхідно підготувати рівна, добре освітлюється і захищений від вітру ділянку. Восени його слід перекопати і внести органічні добрива з піском. Перед висадкою землю і розсаду необхідно полити, потім зробити лунки на відстані 20 см і помістити в них рослини.

Вирощування айстри безрозсадним способом

Посів у відкритий грунт можна проводити або пізно восени, або навесні. Місце для них слід вибирати за таким же принципом, що і для висадки розсади.

Посадка під зиму повинна здійснюватися вже в промерзлий грунт, тобто в листопаді. Це допоможе уникнути розвитку різних захворювань (наприклад: фузаріозу). Потім, після появи паростків навесні, їх необхідно прорідити.

Весняна посадка здійснюється після того, як грунт прогріється, і на вулиці встановиться температура +15°С. Насіння досить просто посіяти на клумби і злегка присипати землею. Після цього їх слід накрити (найчастіше використовують для цього поліетиленову плівку) або замульчувати. Поки не з'являться сходи, вона повинна лежати постійно. Потім її можна використовувати тільки при заморозках. Якщо насіння були посіяні негусто, то проріджувати сіянці не треба буде. Для гарного росту айстр рекомендується, щоб між посадками була відстань 10-12 див.

Догляд за айстрами

Доглядати за айстрами, також просто, як і посадити. Він полягає в наступному:

вирощування квітів айстри
  1. Полив. Їм потрібен помірний полив, щоб не допустити перезволоження. Тільки в період сильної посухи квітам потрібно більше вологи.
  2. Підживлення. Слід провести мінімум два підживлення: через два тижні після висадки в грунт (комплексним добривом) та перед цвітінням (без азоту).
  3. Попередження і боротьба з хворобами. Айстри часто уражуються грибковими захворюваннями. Щоб врятувати квіти, слід проводити регулярні профілактичні обприскування і постійно оглядати кущі на предмет наявності їх ознак.

Як бачите, вирощування таких кольорів, як айстри досить простий процес, при цьому ваш квітник помітно зміниться.
Джерело: http://womanadvice.ru/vyrashchivanie-astry-iz-semyan

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner