Продавець Агроплюс2000 розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3645 відгуків
promo_banner
+380 (93) 583-19-11
+380 (50) 678-02-35
+380 (67) 750-31-32
Харків, Україна
насіння АГРОПЛЮС 2000 засоби захисту рослин
Залишити відгук

Насіння Сальвії

Сальвія блискуча – тропічний багаторічник, в наших широтах вирощується в однорічній культурі. Як і всі теплолюбні літники з тривалим періодом розвитку (від посіву до цвітіння проходить 100-120 днів), півжиття вона проводить в розсадному горщику і своє місце на клумбах займає пізно: ближче до середини травня, а точніше, коли мине загроза нічних заморозків. Більше місяця "милуватися" голої ґрунтом у квітнику ніхто не хоче, тому місце для сальвії часто заздалегідь не резервують, а "підселяють" її до відходять на літній спокій весняних цибулинних квітів або на заміну висадженої на початку травня віолі (анютиным очках): з середини літа віола все одно вже не така красива, як у травні. Місце повинно бути сонячним, без застою вологи. До родючості грунту сальвія невимоглива – важливіше, щоб грунт не була надто важкою. Особливо догляду сальвія також не вимагає. Після висадки у відкритий грунт її бажано 4-5 разів підгодувати комплексним добривом.

Сальвія блискуча годиться для розмноження своїми насінням. Якщо у вас ростуть сорти, а не гібриди F1, сіянці у чому успадкують батьківські якості. Насіння швидко обсипаються, тому потрібно не упустити сприятливий момент для їх збору: як тільки нижні квітки в суцвітті побуріє, пагони, відібрані на насіння, зрізають і вкладають в картонну коробку для дозаривания. Такі насіння нехай і не дають ідеально вирівняних, чистосортних рослин, зате відрізняються прекрасною схожістю і життєстійкістю.

Розмноження сальвії

Розсаду сальвії, яка повільно розвивається і вимагає багато світла, досить важко виростити на вікні. Тому зазвичай багато купують готову. І все ж насінням продається набагато більше цікавих сортів, ніж розсадою. Якщо у вас світле (південні, південно-східні, південно-західні) вікна, спробуйте виростити сальвію власноруч – не пошкодуєте.

Вподобаний сорт сальвії можна зберегти, розмножив вегетативно. Влітку візьміть з нього живці (вони добре вкорінюються навіть у воді) і тримайте взимку на південному вікні як кімнатна рослина при температурі 8-12°С. Для кращого кущіння прищипують. У березні рослину можна використовувати як маточник.

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ

Невимоглива до складу грунту.

Посухо - і жаростійка.

Погано цвіте в тіні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner